1. Merhaba, Ziyaretçi
    HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,

Önerileriniz doğrultusunda forumda yapılan güncellemeleri görmek için lütfen

Güncellemeler

konusunu ziyaret edin!
Duyuruyu Kapat
Merhaba, Ziyaretçi

HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Etiketler:
    8 Eylül 2017
  1. NashTheBest Freshman Kurucu Çevirmen

NashTheBest
    Konular:
    37
    Beğenilen Mesajlar:
    333
    Ödül Puanları:
    21
    Kredi:
    0

Sacramento Kings'le ilgili 2017-18 sezonuna dair her şeyi bu konu altından saygı çerçevesinde konuşabilir ve tartışabilirsiniz.​

Buckethead bunu beğendi.
  2. 10 Eylül 2017
  3. Buckethead Freshman

Buckethead
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Kredi:
    4
    Yeni forum, yeni konu, Fox, Carter, hepsi bu sezon adına heyecan verici şeyler . Sakatlık olmadan gençlerin gelişeceği bir sezon olur inşallah .

4. 10 Eylül 2017
  5. NYK Sophomore

NYK
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    478
    Ödül Puanları:
    51
    Kredi:
    0
    Batıda en çok merak ettiğim takımlardan biri Sacramento,özellikle kadro 2017 model oldu bakalım Divac batırdı mı yoksa toparladı mı takımı?

Buckethead bunu beğendi.
  6. 10 Eylül 2017
  7. SwipaTheFox Freshman

SwipaTheFox
    Konular:
    44
    Beğenilen Mesajlar:
    335
    Ödül Puanları:
    31
    Kredi:
    - 56
    Hayırlı olsun konu.Yiğidimizin arkasındayız..

Buckethead bunu beğendi.
  8. 10 Eylül 2017
  9. tyreke evans Freshman

tyreke evans
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    3
    Kredi:
    0
    Hayırlı olsun, uzun süre sonra izlerken zevk alacağımız ve DMC düzelirse tarzı şeylerle uğraşmayacağımız bir takım oluşturduk. Jimmer, Stauskas, Belinelli tarzı adamlar da kalmadı zaten. Kolej basketbolu havasında geçecek bir sezon bizi bekliyor.

Buckethead bunu beğendi.
  10. 10 Eylül 2017
  11. Buckethead Freshman

Buckethead
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Kredi:
    4
    Abi Bogdanovic sence bu isimlerin izinden gider mi ? Gerçi bu sezon pek sure bulamaz Temple Hill Malachi Carter Fox Hield baya kalabalik guard rotasyonumuz var.

12. 11 Eylül 2017
  13. SwipaTheFox Freshman

SwipaTheFox
    Konular:
    44
    Beğenilen Mesajlar:
    335
    Ödül Puanları:
    31
    Kredi:
    - 56
    Sacramento Kings, hazırlık dönemi için Matt Jones ile anlaşma imzaladı.

2015 Şampiyon Duke kadrosundan.Umarım tutunabilir.Severdik kendisini.

14. 11 Eylül 2017
  15. gurbavakdedi Freshman Moderatör Çevirmen

gurbavakdedi
    Konular:
    7
    Beğenilen Mesajlar:
    59
    Ödül Puanları:
    8
    Kredi:
    0
    siteye ısınırsam buralardayım

16. 11 Eylül 2017
  17. Rogrog Sophomore Moderatör Çevirmen

Rogrog
    Konular:
    105
    Beğenilen Mesajlar:
    607
    Ödül Puanları:
    46
    Kredi:
    0
    Hem yeni platformumuz hemde Kings konumuz hayırlı olsun. Zalim kardeşiniz burda da başınıza bela olacak :p

Batı da muhtemelen Mavs ve Suns ile son 3 sıra da gidip geleceğimiz, iyi niyetli ama soru işaretleri barındıran genç yeteneklerin gelişimini izlemek güzel olacak. Umarım sakatlık çıkmaz, gelişir ve sezon sonu Doncic-Porter ikilisinden birini alıp önümüze bakarız.

Buddy den en az 18 sayı ortalama bekliyorum. Jackson dan bol bol üçlük ve floater izleriz. Wcs-Fox ikilisi de atletizmleriyle güzel hareketler izlitecekler. Bakalım Fox Hill den formayı alabilecek çıkışı yapabilecek mi ? Çok çalışıyor ve emeklerinin karşılığını almalı.

Uçur bizi Fox !

Buckethead bunu beğendi.
  18. 11 Eylül 2017
  19. tyreke evans Freshman

tyreke evans
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    3
    Kredi:
    0
    Bizim takımdaki oyunculardan bağımsız olarak bile, ben Bogdan hamlesine başından beri karşıydım, özellikle rakip güçlendikçe düşen performansı ( önceki final fourlarda karşısındaki guardlara ezilmesi gibi) gözüme çok çarpmıştı. Yine de bu sene kendini çok geliştirdi ve basketbol zekası Jimmer gibilerinden çok daha yüksek bir oyuncu, bu sebeple bir Jimmer olacağını düşünmüyorum.

1 numara Hill ve Foxta. Onların sakatlık, faul problemi gibi durumlarda geçen sene ara ara 1 numaradan süre bulan Temple ile çok düşük ihtimal Bogdan oynar. Normal bir sezon maçında Bogdan'ın 1 numaradan alacağı süre 0 dakika.

2 numara Buddy'de. Ona kafadan en az 30 dakika yazabiliriz. Carter ile Temple'da Bogdan'ın önünde olacaktır rotasyonda. Bana kalırsa ondan daha genç, daha atletik ve kendi şutunu rahatlıkla yaratabilen Malachi'daönünde olmalı ama Divac izin vermez ona.

3 numara yaz liginde iyi bir performans gösteren Jacksonda olur büyük ihtimalle. Bogdan'ın alacağı süreler 3 numaradan olacak. Tabi oradan yine Carter ve Temple'da süre alacak. Dediğim gibi daha hesaba katmadığımız Malachi'da var ama Bogdan önde olacak gibi ondan.

10-15 dakikası olacak Bogdan'ın büyük ihtimalle, bizimki gibi amaçsız bir takımda göze batacağını sanmıyorum. Sırplarla dolu bir organizasyona geldiği için iyi, ama sadece geldiği takımdaki oyuncular bazında baktığımız zaman gelebileceği en kötü takımlardan birincisine geldi belki de.

Hücumda iyi bir performans gösterebilir ama özellikle ilk zamanlarda savunmada aşırı zorlanacağını düşünüyorum. Zira takımında Udoh, Vesely, Kalinic varken Avrupa'nın üst düzey guardlarını kilitleyemeyen, kilitlemeyi bırak her maç kariyer gecesi yaşatan bir takımdı Fener F4lerde. NBA'de karşılaşacağı oyuncular çok daha atlet ve bizim de Fener gibi oturmuş bir savunma düzenimiz yok.

Bizde de başarılı olabilir ama aynı anda Malachi ve Bogdan'ın başarılı olmasına şu anki kadromuz ile imkan yok ve ben Malachi'ın başarılı olmasını tercih ederdim Bogdan'ın olmasına yaş ve potansiyel konularından dolayı.Özet olarak bir Jimmer kadar kötü olamaz, bir Belinelli kadar beyinsiz olamaz(Karl'ın katkısının büyük olduğunu düşünüyorum bu konuda), bir Stauskas kadar 25 dakikada 0 sayı 1 ribaund 0 assist ile oynamaz ama patlama yapmasını beklemiyorum.

Sorudan bağımsız şunu da eklemek istiyorum, sen Bogdan'ı takıma katacağın kesin iken gidip Fox-Jackson-Hield-Hill-Carter alırsan, takımında da Temple ve Malachi zaten mevcutsa gidip Bogdan'a NBA tarihinin en yüksek çaylak kontratını vermek ya milliyetçiliktir ya da saflıktır benim gözümde.

um3 ve Buckethead bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş