1. Merhaba, Ziyaretçi
    HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,

Önerileriniz doğrultusunda forumda yapılan güncellemeleri görmek için lütfen

Güncellemeler

konusunu ziyaret edin!
Duyuruyu Kapat
Merhaba, Ziyaretçi

HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
    8 Eylül 2017
  1. NashTheBest Freshman Kurucu Çevirmen

NashTheBest
    Konular:
    37
    Beğenilen Mesajlar:
    333
    Ödül Puanları:
    21
    Kredi:
    0
    Oklahoma City Thunder'la ilgili 2017-18 sezonuna dair her şeyi bu konu altından saygı çerçevesinde konuşabilir ve tartışabilirsiniz.​

2. 10 Eylül 2017
  3. ysfkaan55 Freshman

ysfkaan55
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kredi:
    0
    Konumuz hayırlı olsun.PG ve Westbrook'la uzun bir sezon geçiririz umarım.

4. 11 Eylül 2017
  5. EA-07 Freshman

EA-07
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    11
    Kredi:
    0
    Merhaba arkadaşlar heralde bu sezonu da burda geçircezz gibi duruyor.

6. 11 Eylül 2017
  7. Ron Artest Freshman

Ron Artest
    Konular:
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    67
    Ödül Puanları:
    8
    Kredi:
    0
    Paul George ve Westbrook uyumu sağlanırsa ekstra işler yapabilir bu takım. Westbrook bu yaz çok daha fazla çalışıyor. Oyununu üstüne koyduğunu söylüyorlar. Daha neler yapacak bakalım azman :D

8. 11 Eylül 2017
  9. torres10ur Freshman

torres10ur
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    18
    Kredi:
    0
    Konu ve forum hayırlı olsun.

Zorlu bir sezon bizleri bekliyor. En tepedeki adaylardan biri olmamız için koç dokunuşlarına ihtiyacımız var. Geçtiğimiz sezon, özellikle son bölümlere doğru saçma hale gelen seyir keyfi ile birlikte, Westbrook ile özdeşleşti. Ancak bunun başarıya giden yol olmadığını birçoğumuz biliyorduk. George'un gelişi ile birlikte değişiklikler yapmamız gerekecek ancak benim kafamda soru işaretleri mevcut.

''MVP, Terk Edilen Süper Yıldız, The Brodie, WhyNot Reis'' gibi birçok betimleme kullanabiliriz Westbrook için. Büyük bir özgürlük alanına sahip olup takım arkadaşlarının koşulsuz desteğini alan Russ, takımdaki en büyük otoriteydi. Tek oyuncuya bu derece bağlı olmanın dezavantajlarını ve avantajlarını sezon boyunca takip ettik ve tartıştık. Benim cevabını merak ettiğim ilk soru da burada gizli, Westbrook aynı şekilde mi devam edecek? Elbette aynı derecede topu domine etmeyecek ancak bireysel ödüllerin tadını almışken takım için limitsize yakın imtiyazlarını ve sorumluluklarını paylaşabilecek mi? Sosyal medyada görmüşsünüzdür, Westbrook'un daha da iyi, daha da agresif olduğuna yönelik açıklamaları ve de videoları. Güzel ancak bir o kadar korkutucu. 28 yaşına kadar gerçek bir düzenin oyuncusu ve oynatıcısı olmamış Westbrook, kısa Thunder tarihinin en kritik sezonuna sürücü koltuğunda giriyor. Benim naçizane görüşüm, koç dokunuşu diyerek kısalttığım düzenlemelerin, şehirde herkesin idolü ve kahramanı olmuş bir oyuncuya etki edemeyeceği yönünde. Burada fedakarlık yapması gereken isim Russ.

Pek konuya giriş mesajı gibi olmadı ama uzun zamandır kafamı kurcalıyor bu konu. Onun haricinde Donovan'ın bazı oyunculara toleranslı ve ekstra taviz gösterecek tutumda olması gereketiğine inanıyorum. Açıkçası beklentimi kısıtladığım Jerami Grant, Playoff performansıyla birlikte tekrar ümit bağlanılabilecek oyuncu statüsüne geldi. OKC için joker olabilecek ışığı verdi gibi, onun normal sezon ile birlikte rotasyonda kalıcı bir parça olmasını umuyorum.

Önümüzdeki yaz, Durant'in ayrıldığı 2016'dan bile karmaşık olacak. O sebeple olabildiğince güzel bir sezon olsun bizler için ve sonuna kadar zorlayalım.

Edit: Karşılıklı göndermeler tüm hızıyla devam ediyor:

Ayrıca, ''Tonight at 10:35PM CT on NBC: Russell Westbrook visits The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.''

Son düzenleme: 11 Eylül 2017
  10. 11 Eylül 2017
  11. kevinndurant Freshman

kevinndurant
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    11
    Kredi:
    0
    Westbrook ve George önderliğinde sonuna kadar mücadele ettiğimiz, gidebildiğimiz yere kadar gittiğimiz bir sezon geçiririz inşallah.

12. 11 Eylül 2017
  13. wesT Freshman

wesT
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kredi:
    0
    sonunda buldum bizim çocukları :) Selamlar beyler

14. 11 Eylül 2017
  15. ArioNegras Freshman

ArioNegras
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Kredi:
    0
    Bu sene finaldeyiz. Finale çıkamazsak tanga giyerim.

brkyshn35 ve torres10ur bunu beğendi.
  16. 11 Eylül 2017
  17. OneMoreTime Freshman Moderatör Çevirmen

OneMoreTime
    Konular:
    45
    Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    21
    Kredi:
    0
    çok yakından takip etme fırsatım olmadı yazılıp çizilenleri. @torres10ur 'un mesajında az çok işlerin Westbrook acısından aynı olmayacağı mesajı verilmiş fakat benim düşüncelerinizi öğrenmek istediğim konu şu:
    Westbrook, on ball istatistiklerde üst düzey bi seviyede, topu sevdiği ve topla oynadığı sürece oyuna etki ettiği de bi gerçek. Aynı şekilde George'da önceleri Pacers'ta ipleri eline almış, direksiyon başına geçmiş bi oyuncuydu.
    Bu tarz iki adamın aynı anda sahada bulunması sizce avantaj mi yoksa dezavantaj mi? Sonuç olarak, LeBron'un önderliğini kabul etmiş Wade pozisyonunda değil bu iki oyuncuda. Westbrook'un performansı elbette kısıtlanacak fakat bu oyuna nasıl etkiyecek?

kevinndurant bunu beğendi.
  18. 12 Eylül 2017
  19. kevinndurant Freshman

kevinndurant
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    11
    Kredi:
    0
    Valla bu konu benim de kafamı çok kurcalıyor. Durant - Westbrook ikilisi bireysel efektiflik ve performans konularında harika olmalarına ve ulaşabilecekleri seviye yüksek olmasına rağmen sadece 1 kez final yapabildik ve en azından benim ulaşmamızı beklediğim noktaya ulaşamadık.

Durant bizdeyken genelde çok fazla zorlamadan, arada kenara çekilip topu Westbrook'a devrederek oynuyordu. Westbrook verimli ve akıllı oynadığında maçı kazanma ihtimalimiz oldukça artıyordu. Şimdi eski zamanlarda olduğu gibi yine aynı şeyi söylemek zorundayım. Takımın başarısı Westbrook'un artık takımda topu kontrol etmesi gereken tek kişi olmadığının farkına vararak George'a arada topu bırakıp, onu da devreye sokmaya, akıllıca ve en az top kaybı ile oynamaya çalışmasına bağlı. Westbrook'un öyle bir sezondan sonra bu evrimi geçirmesinin öyle kolay olmadığına inanıyorum. Ama inşallah beni yanıltır ve takımı daha da üst seviyeye çeker.

Sayfayı Paylaş