1. Merhaba, Ziyaretçi
    HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,

Önerileriniz doğrultusunda forumda yapılan güncellemeleri görmek için lütfen

Güncellemeler

konusunu ziyaret edin!
Duyuruyu Kapat
Merhaba, Ziyaretçi

HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Etiketler:
    8 Eylül 2017
  1. skyisthelim1t Live long and prosper Yönetici Çevirmen

skyisthelim1t
    Konular:
    21
    Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    18
    Kredi:
    8

Detroit Pistons'la ilgili 2017-18 sezonuna dair her şeyi bu konu altından saygı çerçevesinde konuşabilir ve tartışabilirsiniz.

2. 11 Eylül 2017
  3. Rodman #91 Sophomore

Rodman #91
    Konular:
    2
    Beğenilen Mesajlar:
    591
    Ödül Puanları:
    46
    Kredi:
    - 120
    Reggie Jackson,Avery Bradley,Tobias Harris,Stanley Johnson ve Andre Drummond önderliginde oynayacaklar. Aslinda 5 isimde iyi oyuncular ancak beraber ne kadar uyumlu olabilecekler gorucez. Doguda Playoff icin yeterli bir ilk 5'e sahipler ancak bench icin ayni seyi soylemek zor. Smith,Tolliver ve Leuer gorev adami olarak herzaman ki katkilarini verirler. Boban ve Kennard ise supheli isimler. Kadronun dibinde ise sut atmak disinda pek birsey yapmayan Bullock, adam gibi forma giyememis blokculugu disinda fazla meziyeti bulunmayan Moreland gecen sezonu kayip geciren Ellenson var. Galloway ise Will Bynum'un Pistons formasi ile yaptiklarini yapsa yeterli. Doguda bu kadro gayet rahat Playoff yapmali kagit uzerinde ama sahadaki uyum nasil olucak bakalim.

beastfromeast, CengizHan ve Ron Artest bunu beğendi.
  4. 11 Eylül 2017
  5. CengizHan Freshman

CengizHan
    Konular:
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kredi:
    0
    Yeni forum yeni heyecan ve yine Detroit... İyi sezonlar olsun!

6. 11 Eylül 2017
  7. DaveBing Freshman

DaveBing
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Kredi:
    0
    Takımın temel problemi şut atma konusunda çok istikrarsızdık.Reggie ve Drummond öyle bir felaket sezon geçerdi ki takımın bütün dinamiklerini sorgular hale geldik.Şimdi elimizde ''sözde yenilenmiş'' bir Drummond ve ''sakatlığını atlatmış'' bir Reggie Jackson var ve bunlara ek olarak şut konusunda gerçekten güvenebileceğimiz Bradley ve Kennard'ı kadroya dahil ettik.

Genel kanının aksine KCP ne bahseldildiği kadar yırtıcı bir savunmacı ne de güvenilir bir şutör.KCP Donavan Mitchell'in 1-2 tık daha dengesiz hali ama kabul etmeliyim ki KCP'nin hücum patlayıcılığı(ritmini bulduğunda) inanılmaz bir düzeye çıkıyor.Oyun içinde o kadar çok iniş çıkış yaşıyorki böyle bir oyuncunun zaten sezonluk düzenli katkı verecek bir oyuncu olmasını beklemek bence doğru değil.Bunlar benim bir KCP hater'ı olduğumu gösteriyor ama benim 4-5 yıllık KCP özetim bu.Her şeyi ortalama yapabilecek iyi bir bench oyuncusu ama daha fazlası olur mu ? işte orada şüphelerim var.
    Bradley ise bence patlayıcılığı daha düşük ancak daha düzenli bir oyuncu ve Kennard bence çok büyük bir şutör olacak.

2. bir problem Sırbistan Milli takımından gözlemlediğim Boban Marjanovic olacak gibi.Boban o kadar ağırki resmen tüm takımlar ikili oyun ile Sırpların canını okuyor daha da kötüsü içeriye top inmediği süreçce hücum için tıkanıklıktan başka bir şeye yol açmıyor.Tahminim Leuer ya da Ellenson 5 numaradan süreler alacaktır.

beastfromeast bunu beğendi.
  8. 11 Eylül 2017
  9. Doggpound Freshman

Doggpound
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Kredi:
    0
    Selamlar..

The Sledge, pistonpower,birolazar, bigbenoz, detroitberk, ekonomist, detroitfan, piggy, pistons&guns, karsbasket ve şekilli bir isme sahip olan detroit nickli arkadaşımız..

Bu adamlar buraya bekleniyor. Re unite come on maan. Sacramento ve Dallas fanın bizi geçmesine izin veremeyiz.
    Diyerekten ilk meşazımı veriyorum, meşazımı alanlar meşaz kutuma meşaz atabilir.

Son düzenleme: 11 Eylül 2017
  10. 11 Eylül 2017
  11. Piggy^^ Freshman

Piggy^^
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    6
    Kredi:
    0
    Selamlar beyler. Detroit açısından güzel bir sezon olması dileğiyle...

12. 12 Eylül 2017
  13. Piston Power Freshman

Piston Power
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kredi:
    0
    Bu sezon beklentim daha düşük benim. Bradley'nin gelmesi harika bir hamle oldu ancak bu sene fark yaratılamayacağı açık. Playoff'a kalmak benim açımdan büyük başarı olur. Belirtmek isterim ki, KCP'yi Lakers formasıyla görmek beni üzüyor.

14. 12 Eylül 2017
  15. Doggpound Freshman

Doggpound
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Kredi:
    0
    Yani en yüksek beklenti son sıralardan po gibi duruyor bence de.
    Takım kimyası tuttuktan ve kilit oyuncularımız beklediğmiz yönde ilerledikten sonra benim açımdan hiçbir sıkıntı kalmıyor. Hani bir stanleyi kennardı kendini geliştirirken, drummondu pota altını karartırken, reggie jacksonu daha derli toplu oynarken görürsem po yapamasak da bana yeter.
    Ama bu söylediklerim olursa büyük ihtimal otomatik po yapar zaten takım :thinking:

16. 12 Eylül 2017
  17. detroit_berk Freshman

detroit_berk
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kredi:
    0
    Evet dostlar bende katıldım aranıza. Çok güzel bir sezon olur bizim için umarım. Avery Bradley ve Stanley'den beklentim çok yüksek. Birde beklediğimiz çıkış Dru'dan gelecek bu sezon, kendisi çok iddialı açıklamalar yaptı.

CengizHan bunu beğendi.
  18. 12 Eylül 2017
  19. CengizHan Freshman

CengizHan
    Konular:
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kredi:
    0
    Hiç değişmeyeceğini düşünüyorum ama yanılmak en büyük dileğim.

Sayfayı Paylaş