1. Merhaba, Ziyaretçi
    HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,

Önerileriniz doğrultusunda forumda yapılan güncellemeleri görmek için lütfen

Güncellemeler

konusunu ziyaret edin!
Duyuruyu Kapat
Merhaba, Ziyaretçi

HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Etiketler:
    8 Eylül 2017
  1. skyisthelim1t Live long and prosper Yönetici Çevirmen

skyisthelim1t
    Konular:
    21
    Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    18
    Kredi:
    8

Charlotte Hornets'la ilgili 2017-18 sezonuna dair her şeyi bu konu altından saygı çerçevesinde konuşabilir ve tartışabilirsiniz.

2. 10 Eylül 2017
  3. Green Sophomore

Green
    Konular:
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    541
    Ödül Puanları:
    46
    Kredi:
    0
    Bu sezon yine Hornets için ilk sekiz hedefi ile açılıyor.

Bunu şöyle açıklamaya başlayalım, bu takım iki yıl önce şanssız bir Heat mağlubiyeti ile post-season'ı kapattı. Wade'in sezon içerisinde ilk üçlük isabetini bulduğunu, Deng'in farklı oynadığını not düşelim ve Whiteside karşısında beş numara pozisyonunda Zeller ile mücadele etmeye çalıştığını hatırlatalım. Bu başarının arkasında Kemba'nın seviye atlaması, Lin'in onu çok başarılı bir şekilde yedeklemesi, sakatlanmadan önce çok iyi rakamlarla oynayan Batum'un olması ve kontrat sezonu olan M.Williams'ın ekstra katkılarının olduğunu söyleyelim.

Niye hala iki yıl öncesini konuşuyoruz? Soru maalesef haklı. Takımın Asya kökenli genel menajerinin yanlış kararları, seçim hakkını Bellinelli ile takas etmesi ve sezon ortasında anlamsız Plumlee takası yanlışlar zincirini oluşturdu. Lin'in yarattığı farkı yaratamayan Sessions, yetersiz Marco ve ameliyat olmayı reddeden Batum, Zeller-Williams'ın kötü oyunları takımın sezon bütünü istikrarsız seyretmesini sağlayan nedenler oldu.

Bu arada unutulan bir isim vardı M.K.Gilchrist, onun hakkında söylemek istediğim tek şey, Mahinmi tarafından katledildiği olacaktır. Sakatlık dönüşünü hatırlıyorum, çok büyük bir skor açlığıyla dönmüş ve mesafesini arttırmıştı, talihsiz Pacers maçında Ian Mahinmi ayısı üstüne düşüp aynı omzunu tekrar sakatlayınca maalesef kariyeri açısından pek bir beklentim kalmadı.

Bu yıl işler daha farklı, takıma katılan bir çaylak var. Büyük eleştiri yağmuruna tutulan D.Howard var ki benim daima sevdiğim bir oyuncudur. Kemba yaptığı açıklamada yıllardır bir uzunumuz olmadan oynadık ve onun gelişinin yarattığı farkı hemen hissettik demişti. Benim gibi Hornets izleyicileri bunun ne demek olduğunu çok net anlayacaktır. Kadro korundu, bir tek değişiklikleri takip ettik ama MCW gibi bir bitik oyuncunun alınması takım organizasyonunun bu yıl yaptığı ilk hata oldu, iki dizi sakat olmasa bile modern basketbola havlu atmış bir adam.

Koç Clifford yine yetersiz, yeni bir şeyler üretme konusunda hep sınıfta kalıyor. Lamb ne yaparsa yapsın rotasyona almıyor, çok iyi bir kenar skorerini hiç verimli oynatamıyor. Saha içi lideri Kemba sayesinde o da sözde bir takımın koçluğunu yapıyor şu anda.

Sözün özü, Michael Jordan takım sahibi olarak pek ağırlık koymuyor diye düşünüyorum. Tamamen takımın çalışanlarına inisiyatif vermiş olmalı. MCW hamlesinde eğer desteği varsa, MJ'e cidden yazıklar olsun. Charlotte çoğu taraftarın antipatisine rağmen sevimli bir takım. Kemba Walker'ın her gece şehir için koyduğu emek izlemeye değer. Bu yıl ameliyat olup tamamen iyileşen Batum, Monk ve Howard ile beraber daha da keyif verecekler.

Pelicans55 ve SwipaTheFox bunu beğendi.
  4. 11 Eylül 2017
  5. Rodman #91 Sophomore

Rodman #91
    Konular:
    2
    Beğenilen Mesajlar:
    591
    Ödül Puanları:
    46
    Kredi:
    - 120
    Herzaman ki gibi ligde destekleyecegim 2. Takim olacak Charlotte. Kemba Walker bu takimin Lillard'i konumuna geldi iyiden iyiye. Doguda olduklari icinde Playoff'a sezon sonunda buyuk olasilik gireceklerdir. İyi ve birbirine alismis cekirdekleri var tek zayif nokta pota altiydi orayada her ne kadar eski formundan uzak olsa da bir Howard eklediler.

Yaz doneminde aldiklari en yanlis karar ise Briante Weber'i serbest birakmak oldu. MCW'i Weber'den daha degerli bir parca olarak gormek icin delirmek falan lazim. Takimin tam aradigi kenardan enerji getiren ve Pg-Sg savunabilen bir ismi hic ugruna takimdan gonderdiler. Marvin Williams ve Batum'un iyiden iyiye yaslandigini, MKG'nin ise hemen hemen her sezon sakatlandiginida unutmamak gerek.

Green bunu beğendi.
  6. 12 Eylül 2017
  7. Rodman #91 Sophomore

Rodman #91
    Konular:
    2
    Beğenilen Mesajlar:
    591
    Ödül Puanları:
    46
    Kredi:
    - 120
    Charlotte preseason icin Julyan Stone ile anlasmis. Stone yerine Harun Erdenay'la anlassalar bile daha iyi olurdu. Son yillarda gordugum en yeteneksiz 5 oyuncudan birisi kendisi. Genelde uzunlarda gordugumuz kazmaligin sadece uzunlara mahsus olmadigini kanitlayan yegane oyunculardan...

8. 13 Eylül 2017
  9. Green Sophomore

Green
    Konular:
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    541
    Ödül Puanları:
    46
    Kredi:
    0
    Kesinlikle katılıyorum. Denver yıllarında dikkat çekmesinin sebebi, uzun boyuyla bir numarada süre almasıydı. İki dönemin ardından M.Ujiri, ona çok güvenerek Toronto'ya kendisiyle beraber getirdi, çok şey beklediğini söylemişti ama olmadı maalesef. Bu arada MCW'de pozisyonuna göre uzun bir oyuncu, Stone'da öyle, sanırım teknik ekip oyun stiline uygun olduğunu düşündüğü için aldı, koçun oyun planlarında yer alması olası, tabi normal sezona kadar kadroda kalmayı başarabilirse.

10. 17 Eylül 2017
  11. SwipaTheFox Freshman

SwipaTheFox
    Konular:
    44
    Beğenilen Mesajlar:
    335
    Ödül Puanları:
    31
    Kredi:
    - 56
    NC State çıkışlı Terry Henderson ile anlaşılmış.

12. 25 Eylül 2017
  13. torres10ur Freshman

torres10ur
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    18
    Kredi:
    0

Kaminsky güldürdün be. :D

14. 5 Ekim 2017
  15. Green Sophomore

Green
    Konular:
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    541
    Ödül Puanları:
    46
    Kredi:
    0
    Nic Batum sezonu kapattı, PO umutlarımızda yok olup gitti. Muzmin sakat Batum da kitlendi bize.

16. 5 Ekim 2017
  17. lacivertblue Sophomore Moderatör Çevirmen

lacivertblue
    Konular:
    202
    Beğenilen Mesajlar:
    721
    Ödül Puanları:
    66
    Kredi:
    17
    Kaynak alabilir miyiz ?

18. 5 Ekim 2017
  19. Green Sophomore

Green
    Konular:
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    541
    Ödül Puanları:
    46
    Kredi:
    0
    Bir takım espn yazarlarının twitter adresleri, yakın zamanda da basında yayılacaķtır haber. Bu yıl 'out' olduğu raporlanmış.

Sayfayı Paylaş