1. Merhaba, Ziyaretçi
    HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,

Önerileriniz doğrultusunda forumda yapılan güncellemeleri görmek için lütfen

Güncellemeler

konusunu ziyaret edin!
Duyuruyu Kapat
Merhaba, Ziyaretçi

HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
    19 Şubat 2018
  1. Crazy_Kobe Sophomore Yönetici

Sosyal Medya

Crazy_Kobe
    Konular:
    404
    Beğenilen Mesajlar:
    587
    Ödül Puanları:
    46
    Kredi:
    32
    Savunma seviyesi son yıllara göre baya yüksekti. Bu en büyük dileğimiz buydu zaten. Formalar da güzeldi. Savunma bu seviyedeyken şovu da maçın içine iyi yedirselerdi tadından yenmezdi ama son yıllarda o kadar rezildi ki maçlar buna da şükür. Eskiden bu konuda dengeyi daha iyi kuruyordu oyuncular, en az 4-5 tane akılda kalıcı hareket oluyordu. LeBron maçı da ödülü de haketti bravo.

2. 19 Şubat 2018
  3. Emir Freshman

Emir
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    470
    Ödül Puanları:
    31
    Kredi:
    0
    5 yıl sonra ilk kez bir all-star maçını izlemedim ondada herkes efsane maç oldu çok şey kaçırdın diyor. Şansıma tüküreyim geçen seneki rezaletten sonra bu sene dedim uykusuz kalmayayım gerek yok diye, keşke uyanıp izleseymişim.

4. 19 Şubat 2018
  5. lacivertblue Sophomore Moderatör Çevirmen

lacivertblue
    Konular:
    202
    Beğenilen Mesajlar:
    721
    Ödül Puanları:
    66
    Kredi:
    17
    Sanırım Linkleri görüntüleyebilmek için giriş yapmalısınlinkte maçın tekrarı var. İlgilenen varsa haberi olsun.

6. 22 Şubat 2018
  7. Enya Freshman

Enya
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kredi:
    0
    Biraz geç yazdığım bir yazı olacak, ama yazmak bu yarışmadan sonra hep aklımdaydı. Senelerdir şikayet ettiğimiz savunmanın hiçe sayıldığı All-Star maçlarından biriydi bu da. Savunma yok, spektaküler hareketler yok. Bomboş şutlar var sadece. Spektaküler hareketlerden kastım, sadece smaçlar değil. Güzel bloklar, iyi savunmalar, crossoverlar görebilirdik. Artık All-Star'larda eskisi gibi heyecanlanamıyorum. Çok değil, bundan 8-9 sene öncesinde bile daha iyi maçlar izleyebiliyorduk.

Bu sene Doğu-Batı kavramının kaldırılmasını açıkçası sevmedim. Bu şekilde yapılacaksa her sene LeBron ve Curry takımını göreceğiz demek ki... Buna bir sene seçilen kişinin ertesi sene seçilememesi gibi kurallar eklenebilir.

Smaç yarışmasına gelirsek genelde eski hareketlerin üzerinde geçti yarışma. Vince Carter'a 2000'de Smaç Yarışmasını kazandıran şey yaratıcılığıydı. Yaratıcılıktan uzak bir yarışma oldu. Sadece eski hareketleri görünce küçük bir gülümseme yaratmış olabilir izleyenlerde. Yarışmada Dennis Smith'in hakkının yendiğini düşünüyorum. Ayrıca DJ Khaled'i jüri olarak seçmek neyin nesidir?!

Üçlük yarışması ise iyi performans beklediğim isimlerin yerlerde olması açısından biraz şaşırttı beni. Paul George kırılması zor bir rekora (!) imza attı. Finali beni memnun etti açıkçası.

8. 22 Şubat 2018
  9. Rodman #91 Sophomore

Rodman #91
    Konular:
    3
    Beğenilen Mesajlar:
    651
    Ödül Puanları:
    46
    Kredi:
    - 120
    Paul George 34 puan uzerinden 9 aldi daha da kotuleri vardi. Durant ve Radmanovic 30 puan uzerinden 6, Jordan ve Schremph ise 30 uzerinden 5 ile yarismayi bitirmislerdi. Yine de Paul George'un dereceside felaket.

10. 22 Şubat 2018
  11. Enya Freshman

Enya
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kredi:
    0
    Arkadaşımla beraber izlemiştim. Çocuğa Oladipo smaç yarışmasını, George'da üçlük yarışmasını alacak demiştim. Dalga konusu oldum onlar yüzünden...

Sayfayı Paylaş