1. Merhaba, Ziyaretçi
    HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,

Önerileriniz doğrultusunda forumda yapılan güncellemeleri görmek için lütfen

Güncellemeler

konusunu ziyaret edin!
Duyuruyu Kapat
Merhaba, Ziyaretçi

HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
    29 Temmuz 2020
  1. mfsozen Sophomore Moderatör

mfsozen
    Konular:
    1.409
    Beğenilen Mesajlar:
    222
    Ödül Puanları:
    51
    Kredi:
    156

New York Knicks‘in sıradaki koçu Tom Thibodeau olacak.

Geçtiğimiz günlerde Tom Thibodeau ile New York Knicks arasındaki görüşmelerin çok iyi geçmediği ve Jason Kidd’in koçluk görevi için bir adım öne çıktığına dair haberler gündeme gelmişti. Ancak görünene göre Tom Thibodeau ile New York Knicks arasındaki görüşmeler hızlandı ve önümüzdeki sene takımın başına tecrübeli koç geçecek.

2. 3 Ağustos 2020
  3. NYK #NewYork43V3R

NYK
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    900
    Ödül Puanları:
    66
    Kredi:
    185
    Geliyorum diyen birşeydi baya tepki verdim ama yapıcak birşey yok.Kenny Atkinson,Jason Kidd ,Mike Woodson gibi adaylardan sonra Tim Thiboudeaau ile anlaşma cidden şok etkisi yaptı.Leon Rose ile sıkı ilişkileri bunda büyük pay sahibi olsada aklı selim bir takım yönetimi Wolwes u batırma noktasına getirmiş (eküriside Scott Layden) koçtan ne umuyorlar anlamak güç.

Basın toplantısında Marc Berman ı görünce (20 sene önce buradaydın hala burdasın diye takılmış) New York basını bilen en azından itin bir tarafına sokulacağı gibi bir anda göklerede çıkacağını çok iyi biliyor.Tam anlamı ile eskiokul disiplini elden bırakmayan,oyuncuları sonuna kadar zorlayan hatta favori oyuncusunu sahada 40 dk üstü tutacak kadar sabit fikirli bir koç.Savunma konusunda gayet iyi büyük ihtimal Ntilikina ve Mitchell Robinson u başka seviyeye taşıması muhtemelde diğer gençleri nasıl kullanıcak bilemedim.Fizdale ve Miller gibi oyuncu arkadaş olayına sıcak bakan bir koç sonrası Thibs gibi Fratello -L Brown kırması manyak ın takımda olması oyuncuları baya şoka sokucak büyük ihtimal.Birde takımda hala stabil bir skorer yok Randle dışında ki oda boş beleş topçu seneye kalması muhtemel.

Birde twitter da RJ Barret ,Ntilikina,Knox,M Robinson,DSJ gibi oyunları G League de aktif kullanmak gibi düşüncesi olduğu hatta orada daha tecrübelenerek takıma daha fazla katkı vermeleri üzerine fikir yürüttünü okudum.Kanımca oyuncularda pek iyi karşılanacak bir hareket değil.Zamanla ne gibi fikirler üretir Allah bilir....

Sonuç olarak 5 sene bu takımda kalması için anlaşıldı (kovulursa şaşırmam Dolan da para çok).Leon Rose ve ekibi ona çok güveniyor her ne kadar formsuz ve tartışılan bir koç olsada Knicks in yapısını bilen,basın ve şehrin ona karşı nasıl bir tutum sergileyeceğini hesaplayarak gelmiş.2004 deki asistanlık zamanına göre daha tecrübeli bir koç olarak Knicks in başına geldi.Valla bu sene mutlaka takımın sınırlarını zorlayıp en az play off yaptırmak ister ama ters tepmeside muhtemel ama her sene başındaki '' Bu sene herşey değişicek özlenen Knicks geri gelicek '' masalı dışında lig arası sonrası '' Thibs ne zaman kovulacak?'' yazılı NYP ve NYDN spor sayfalarını okumaya başlarız belkide ben yanılırım kim bilir ?!? Ama 25 senelik fan tecrübem diyor ki git Giants izle Rangers izle Knicks den bir halt olmaz...

Son düzenleme: 3 Ağustos 2020
  4. 3 Ağustos 2020
  5. Rocko Freshman

Rocko
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    292
    Ödül Puanları:
    21
    Kredi:
    75
    Wolves onun görev yaptığı 3 yıl boyunca ligin en kötü savunma takımlarından biriydi, elinde fena bir malzeme olmamasına rağmen. Üzerinde "Savunma koçu" etiketi olan bir adamın en kötü ihtimalle ortalama tutması gerekirdi takım savunmasını. Diğer taraftan genç oyuncuları, hazırlama, geliştirme bakımından da çok zayıf bir koçtur. Her türlü kötü tercih Knicks açısından.
    Disiplinli falan eyvallah da Tibadu tarzı askeri disiplin seven koçların devri geçti artık, o ekolden bir Pop kaldı herhalde onunda San Antonio'da sahip olduğu forsun, saygınlığın binde biri yok Tibadu'da. Ters tepme ihtimali gayet yüksek.

6. 3 Ağustos 2020
  7. NYK #NewYork43V3R

NYK
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    900
    Ödül Puanları:
    66
    Kredi:
    185
    Bu tamamen yapılan analizlere göre yazdığım bir gönderme keza bende ters tepeceğine inanıyorum.Wolwes daki formsuzluğunu yazdım zaten bu saatten sonra kafada değişmesi zor.Knicks için kötü seçim oldunu herkes kabul ediyor ben en alta yazdım bir iki seneye maksimum kapının önüne konur ama o ara topçular pert olucak.Bu tamamen Leon Rose operasyonu günahı sevabı ona ait.

Sayfayı Paylaş