1. Merhaba, Ziyaretçi
    HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,

Önerileriniz doğrultusunda forumda yapılan güncellemeleri görmek için lütfen

Güncellemeler

konusunu ziyaret edin!
Duyuruyu Kapat
Merhaba, Ziyaretçi

HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
    28 Eylül 2018
  1. Crazy_Kobe Junior Yönetici

Crazy_Kobe
    Konular:
    1.342
    Beğenilen Mesajlar:
    1.563
    Ödül Puanları:
    86
    Kredi:
    355

TMZ'nin haberine göre, efsane isim Shaquille O'Neal'ın NCAA'de UCLA forması giyen potansiyelli oğlu Shareef O'Neal, kalbinde tespit edilen bir problem nedeniyle önümüzdeki sezonu kaçıracak.
    UCLA doktorlarının rutin sağlık testleri sırasında tespit ettiği sorun nedeniyle 18 yaşındaki ve 2.06 boyundaki genç basketbolcunun bir kalp ameliyatı geçirmesi gerektiğine karar verildi. Önümüzdeki günlerde ameliyata alınacak olan Shareef, büyük ihtimalle sezonun tamamını kaçıracak olmasına rağmen, UCLA kadrosunda yer almaya devam edecek.

2. 28 Eylül 2018
  3. Rodman #91 -Grunge-

Rodman #91
    Konular:
    5
    Beğenilen Mesajlar:
    2.372
    Ödül Puanları:
    86
    Kredi:
    185
    Umarim ileride daha buyuk sıkıntiya donusmez. Kalp rahatsizliklarindan cok fazla sporcuyu kaybettik son donemde. Lise yildizi Hank Gathers'in sahada kaybetmesi beni en cok uzendi. Belgeselide var kendisini anlatan izlemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

4. 28 Eylül 2018
  5. Rocko Freshman

Rocko
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    292
    Ödül Puanları:
    21
    Kredi:
    75
    Ben büyük potansiyel olduğuna kesinlikle inanmıyordum ama kariyeri açısından ağır bir darbe olmuş,üzücü. Eğer tam olarak iyileşmez rahatsızlığı nüksederse kariyeri çok erken biter. Nba takımları böyle durumlarda riske girmekten kaçınıyorlar, Bosh'un durumu malum.

Sayfayı Paylaş