1. Merhaba, Ziyaretçi
    HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,

Önerileriniz doğrultusunda forumda yapılan güncellemeleri görmek için lütfen

Güncellemeler

konusunu ziyaret edin!
Duyuruyu Kapat
Merhaba, Ziyaretçi

HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
    13 Mart 2020
  1. mfsozen Sophomore Moderatör

mfsozen
    Konular:
    1.409
    Beğenilen Mesajlar:
    222
    Ödül Puanları:
    51
    Kredi:
    156
    NCAA, Mart ayında düzenlenecek olan tüm turnuvaları iptal etti.

NCAA Başkanı Mark Emmert ve Yönetim Kurulu, aldıkları kararla 2020 yılında birinci kategoride düzenlenecek olan erkek ve kadın basketbol turnuvalarını iptal ettiklerini bir basın açıklamasıyla duyurdu.

Ayrıca diğer branşlarda bahar ve kış turnuvalarının da hepsi iptal edildi. Socrates Dergi Genel Yayın Yönetmeni Caner Eler’in aktardığı bilgiye göre 1939 yılında düzenlenmeye başlayan turnuva 2. Dünya Savaşı döneminde bile devam etmesine rağmen corona virüsü sebebiyle bu yıl ilk kez oynanmaması kararı alındı.

2. 14 Mart 2020
  3. samyoung23 Freshman Moderatör Çevirmen

samyoung23
    Konular:
    64
    Beğenilen Mesajlar:
    316
    Ödül Puanları:
    21
    Kredi:
    298
    Durumun ne olduğunu bilmeme ve iptal olmasını anlamama rağmen acıttı be.

Mart ayında ekranların başına geçer ve kendi örneğimde Michigan State'in şampiyonluğunu görmek için heyecanlanırdım. Sezon boyu inişli çıkışlı bir grafik çizmemize rağmen klasik bir MSU karakteristiğiyle son maçlarda gidişatı düzeltmiş ve #3 seed baremine oturmuştuk. Turnuvada yıldız gardların oyunu ne kadar değiştirebileceğini de geçtiğimiz yıllarda defalarca gördük. O yıl bizim yılımız olabilirdi. Hele ki powerhouse takımların ortadan kaybolduğu ve Dayton, SDSU, Creighton, Baylor, Florida State gibi okulların #1-#2 seed olacağı bir yılda.

Bu 5 takıma ve Rutgers'a çok yazık oldu. Okul tarihlerinin en iyi yıllarından birini geçiriyorlardı. Bizlik bir sorun yok, seneye olmasa öteki seneye iddialı oluruz. Bu takımlar şampiyonluğa oynayacak bir kadroyu bir daha bulamayabilir/zor bulur.

SwipaTheFox bunu beğendi.
  4. 14 Mart 2020
  5. SwipaTheFox #HeatLifer

SwipaTheFox
    Konular:
    51
    Beğenilen Mesajlar:
    1.306
    Ödül Puanları:
    86
    Kredi:
    39
    Obi Toppin'e üzüldüm ben de. Dayton tarihinin en iyi sezonunu geçiriyordu ve sezon ortasında bu sene iyi işler yapacaklarının sözünü vermişti.

Sevindiğim şey ise arka sıralardaki steal adaylarının March Madness performansı sayesinde ön plana çıkma ihtimallerinin ortadan kalkması. Özellikle Jalen Smith denilen elemanı çok istiyorum Miami'ye.

Sayfayı Paylaş