1. Merhaba, Ziyaretçi
    HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,

Önerileriniz doğrultusunda forumda yapılan güncellemeleri görmek için lütfen

Güncellemeler

konusunu ziyaret edin!
Duyuruyu Kapat
Merhaba, Ziyaretçi

HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
    1 Ağustos 2020
  1. DonJuanRabbits Freshman

DonJuanRabbits
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    220
    Ödül Puanları:
    21
    Kredi:
    75
    Çok ayıp ettiler hakemler. Galatasaray maçlarındaki hakem skandallarından sonra geldik buraya rahat kafayla maç izleyelim diye, başımıza gelene bak. Rezalet resmen. Bir de utanmadan son pozisyonda triplere girdi rezil adam. Ulan 32324234 tane faul yapıp sahada kalmışsın hala yaptığın hareketlere bak. Reftetokounmpo'yu bundan sonra kara listeme aldım.

2. 1 Ağustos 2020
  3. JJ#20 Freshman

JJ#20
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    450
    Ödül Puanları:
    31
    Kredi:
    0
    En son 7 fauldeydi,Seyirci olmayınca Summer League sandı hakemler orada sınır 10 olunca tabi atmadılar.Normalde Giannis'i çok severim,Smart'ın pozisyonun savunma faulü olduğunu düşünüyorum ama Theis'in pozisyonda çalmamak için art niyet lazım.

DonJuanRabbits bunu beğendi.
  4. 1 Ağustos 2020
  5. DonJuanRabbits Freshman

DonJuanRabbits
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    220
    Ödül Puanları:
    21
    Kredi:
    75
    Abi Theis'ın pozisyonunda hiçbir açıklama yok. Sinirden sessiz sessiz duvarları tokatlıyorum, evde herkes uyuyor. AAAAAAAAAAAĞĞĞ.

6. 1 Ağustos 2020
  7. JJ#20 Freshman

JJ#20
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    450
    Ödül Puanları:
    31
    Kredi:
    0
    3. çeyrekte 120 attı Dallas Houston'a.Trey Burke NYK'de 1 maçta inanılmaz bir top oynamıştı,birebir aynısını oynuyor şu an.KP ile birlikte taşıyorlar takımı.

8. 1 Ağustos 2020
  9. JJ#20 Freshman

JJ#20
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    450
    Ödül Puanları:
    31
    Kredi:
    0
    Son çeyrek efsane sattılar,o kadar öndeyken ve rakip artık oyunu bırakmışken zorla ortak ettiler.2 fark Seth Curry'e top veriyorlar adam 1/2 atıyor şutör olarak.Sonra Yugoslav faulü yapıyorsun,3 saniye kalmış.Ağa değil Harden,Dwight olsa 1.'yi sokup,2.'yi kaçırmayı hedefleyecek.Rakipte center yokken.Kristaps ve Kleber reboundu geçtim box-out yapamıyor,Covington maç boyu batırmışken hucüm ribaundunu alıp maçı dengeliyor bakalım son 3 saniye ne olacak.

Edit : Luka berbat kullandı ve uzatmaya gitti,umarım Houston kazanır.Maç boyu harikalar yaratan Trey Burke varken,Seth Curry'de bu kadar ısrar eden koçun bu maçı kazanmayı hakettiğini düşünmüyorum.Ya da boxout özürlüsü uzunların.

Edit2: Luka şu maçta TD yapmış.Hayatımda gördüğüm en boş TD olabilir.Adama Korona süreci hiç yaramamış,normal üçlüğü potaya değdiremezken step-back deneyip airball atıp durdu.Porzingis ile Burke yanarken topu onlara vermeyip ısrar edince 6 faulden oyundan da atıldı.Bir de Doncic zaten biraz tosun tipli bir eleman,ara sonrası ilk lig maçı uzatmaya gidince adam fiziksel olarak bitti.Tabi hem 2.sezonu,hem de aradan dönüyorlar kesinlikle ileride daha iyi olacaktır bu güç kullanımı konusunda ama play-off'larda işler sertleştiği zaman Doncic'in fiziksel olarak ayakta kalamayacağına dair şüphelerim iyiden iyiye güçlendi.
    Daha sert ve daha yoğun geçen maçlarda nefes nefese kalması gayet muhtemel geliyor bana.Böyle bir fiziksel bitkinliği,Jokic'in geçen yılki 4 uzatmalı meşhur Portland serisi maçında görmüştüm,yenileceksek yenilelim yeter ki bitsin diye oynamıştı orada ama o adam hem uzun hem yağlıydı.Doncic kısa olmasına rağmen koparamadıkları her maçta fiziksel olarak böyle bitecekse,Dallas'ın kısa vadede başarılı olmasının ihtimali yok.

Son düzenleme: 1 Ağustos 2020
    DonJuanRabbits ve #MeCo bunu beğendi.
  10. 1 Ağustos 2020
  11. Emrenes У кого много причин, тот много врет

Emrenes
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    46
    Kredi:
    5

Fdjffjfjk kral yine sinirlenmiş

12. 1 Ağustos 2020
  13. SwipaTheFox #HeatLifer

SwipaTheFox
    Konular:
    51
    Beğenilen Mesajlar:
    1.306
    Ödül Puanları:
    86
    Kredi:
    39
    Yani ne diyeceğimi bilemiyorum. Maçı izlerken de çok sinirlendim. Sacramento'yu gidip kendi elinle playoffa koysan bile bir yolunu bulup düşerler oradan.

Kontrat zamanı Divac'a para işareti yapan Hield çok güzel sattı maçı. Kazansan 9.sıraya yerleşiyorsun, şu maça biraz kafanı ver ya. Keza Holmes da çok basit hatalar yaptı maç boyu. Bu maçtan sonra benim az sayıdaki umudum da tükendi. Sacramento bu sene de giremeyecek playoffa.

Kayda değer tek şey Fox'ın 39 sayı ile kariyer rekoru kırmasıydı. Resmen matkap gibi deldi Spurs'ün perimetre savunmasını.

14. 1 Ağustos 2020
  15. #MeCo Freshman Direktör

Sosyal Medya

#MeCo
    Konular:
    31
    Beğenilen Mesajlar:
    187
    Ödül Puanları:
    21
    Kredi:
    100
    41 dkda 128 atıp son 7dk 0 sayı nedir abi ya :D ? Magic galip geldi ama bunun hiçbi açıklaması yok. Fark bu kadar yüksek olmasa Nets farklı kazanacaktı yazık oldu.

Dallas maçınıda izledim ful uzatmaya giden pozisyon rezalet. Çok amatörce bi savunma yaptı Mavs ve Rox’a gümüş tepside hediye etti maçı. Doncic tdsine rağmen berbattı maçta. KP ve Burke’nin performanslarına yazık oldu. Diğer taraftan Harden yine nefis oynadı. Tuhaf tuhaf hareketleri olmasına rağmen büyük oynuyo reis.

16. 1 Ağustos 2020
  17. #MeCo Freshman Direktör

Sosyal Medya

#MeCo
    Konular:
    31
    Beğenilen Mesajlar:
    187
    Ödül Puanları:
    21
    Kredi:
    100
    Bugün ve yarın erken maçlar var. Doyucaz yine NBA’ye inş. Herkese iyi bayramlar bu arada. :D

20:00 Denver-Miami
    22:30 OKC-Utah
    01:00 LAC-NOP
    02:00 Indiana-Phila
    03:30 Toronto-LAL

21:00 Nets-Wizards
    22:30 Boston-PTB
    23:00 Memphis-SAS
    01:00 Orlando-Sacramento
    03:30 Milwaukee-Houston
    04:00 Phx-Dallas

DonJuanRabbits ve Green bunu beğendi.
  18. 1 Ağustos 2020
  19. SwipaTheFox #HeatLifer

SwipaTheFox
    Konular:
    51
    Beğenilen Mesajlar:
    1.306
    Ödül Puanları:
    86
    Kredi:
    39
    Güne bizim maçla başlıyoruz. Philadelphia ve Indiana'nın kolay fikstürlerini düşündüğümüzde sıramızı kaybetmemek için önemli bir maça çıkacağız. Ha bana sorarsanız kazanır mısınız diye, cevap hayır.

Sayfayı Paylaş