1. Merhaba, Ziyaretçi
    HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,

Önerileriniz doğrultusunda forumda yapılan güncellemeleri görmek için lütfen

Güncellemeler

konusunu ziyaret edin!
Duyuruyu Kapat
Merhaba, Ziyaretçi

HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
    13 Ekim 2020
  1. LeBron James Sophomore

LeBron James
    Konular:
    17
    Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    66
    Kredi:
    - 45
    almayın aldırmayın :D adam gibi oyun yapana kadar 2k old versiyonlara devam

2. 13 Ekim 2020
  3. Rodman #91 -Grunge-

Rodman #91
    Konular:
    5
    Beğenilen Mesajlar:
    2.656
    Ödül Puanları:
    116
    Kredi:
    185
    2K alıp kendi roster’ını yapmayan adam gerçek NBA sever değildir zaten. Yalnızca eğlence amaçlı oynayıp gerçekliğe çokta önem vermeyene lafım yok bu arada. Overall muhabbetini 2K kadar kötü yapan yok. Brian Scalabrine’de olan smaç paketleri resmen highflyer oyuncularda olanlar o kadar rastgele yapıyorlar.

Bu arada Fifa 21 aldım 2 gündür oynuyorum. Genel olarak geçmiş Fifa’larin aynisi diyebilirim ufak tefek oyunu çok değiştirmeyen rötuslar disinda. Savunmada zamanlama cok daha onemli bir hal almis,dogru zamanda hamle yapmazsaniz Gokhan Zan gibi 3 metrede 5 metre fark yiyorsunuz. Guncelleme ilk buraya gelmeli. Birde cok fazla rovesata ve vole oluyor oyunda o da azaltilmali Fifa 17 ilk ciktiginda da benzer sorun vardi. Orta saha bir nebze daha onemli hal almiş iki topta langur lungur gecmek kismen daha zor yine de oynadikca oldukca hizli gecilecektir. Oyun hizi bir tik dusuk ama bence en az 2-3 tik daha dusuk olmali. World Cup 2014 oyunu tam gecis oyunu oldugu icin cok underrated kalmisti ancak ondaki gercek futbola yakinlik bir daha saglanmadi bu Ultimate Team’ciler yuzunden. Spiker herkesin adini soyluyor neredeyse bu bir yenilik olabilir,Sivasspor’u aldigimda Ziya Erdal bile dedi oyle ornek vereyim. Yine de bir sure insana zaman gecirtecek bir oyun olmus. 1-0,0-0,2-1 gibi skorlari gormek yine de zor su anki haliyle ister istemez 4-5 gol gorulebiliyor maclarda. Division’da Union Berlin,Salford,Sion gibi takimlar aldigimda neredeyse eslesme cikmiyor. Yani koca dunyada herkes mi 4-5 yildiz takimlari alir sadece cidden anlam veremiyorum 700 farkli takim var alsaniza abicim deneyimlesinize.

4. 19 Ekim 2020
  5. Green Mamba 4 Life

Green
    Konular:
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    1.635
    Ödül Puanları:
    96
    Kredi:
    265
    2K'da şunun farkına vardım, 'badge' çok fazla fark yaratıyor. Sadece üzerinde rebound chaser olduğu için her maç 15 tane reb çeken Willy Hernangomez oyunun gerçekçiliğini kaçırıyor. Volume Shooter vs gibi skorerlik yönüne + koyan bazı özellikler maçların bareminin çok rahat 250 civarına gelmesine sebep oluyor. Imididator clamps vs desen boş turnikeye giden adamın şutunu serçe parmağıyla bozuyor.

OperationSports'ta CelticLG34 diye bir elemanın rosterını bulduk, overall ayarlaması ve tüm bu fark yaratan badgeleri kaldırıp uygun tendencylilerle roster yapmış. MyLeague açıyorum, bir sezon bitiriyorum, oyuncular geliştikçe bu gereksiz OP'ler doğal olarak geri ekleniyor oyunculara, sürdürülebilir değil. Düzgün bir draft-class arıyorum kaç bin indirmesi olan birinci sırada gözüken dosya adam oyuncuların mevkilerini bile doğru girmemiş.

Gerçekçi slider arıyorum, gerçekçi roster ile birleştiremiyorum, gerçekçi bir draft-class bulamıyorum, gerçekçi bir my-league ayar düzeni bulamıyorum. PlayNow oynayacaksan oyunda problem yok ama benim gibi offline my-league sarıyorsa uygun kombinasyon çıkmıyor.

MyGm'e hiç girmiyorum :D başta aksiyon puanları vs işte çok güzel bir mod gibi geliyor sana ama daha sezonun beşinci maçında T-Wolves'un koçu Towns'ı takaslasana diye fikirle geliyor sana :D

default ayarlarla oynayacağız artık hof slider, düz roster, belki fantasy-draft kovalarız.

6. 22 Ekim 2020 17:17
  7. Crazy_Kobe Junior Yönetici

Crazy_Kobe
    Konular:
    1.444
    Beğenilen Mesajlar:
    1.705
    Ödül Puanları:
    86
    Kredi:
    355

rockstar bunu beğendi.
  8. 23 Ekim 2020 14:09
  9. SwipaTheFox #HeatLifer

SwipaTheFox
    Konular:
    52
    Beğenilen Mesajlar:
    1.492
    Ödül Puanları:
    86
    Kredi:
    39
    dayanamadım ve 2K14 indirdim tekrardan. 2K20 de pc'nin bir köşesinde bekliyor. 14'ü bir kere de yüksek grafiklerde kasmadan oynayalım bakalım

10. 28 Ekim 2020 11:23
  11. MJ-6 Freshman

MJ-6
    Konular:
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    8
    Kredi:
    75
    ]
    Gameplay videosu gelmiş.
    Maçın başında daha oyunun ham görüntüsü rütuşlar yok diyor ona göre izlemek lazım.
    Ben zerre heyecanlanmadım ya. O ps3'ten 4'e geçerkenki devrim yok kesinlikle. Kaldı ki yıllardır 2k, oyunu geliştirmek yerine yerinde sayıyor. 2k14'e yıllarımı gömdüm mesela çoğunuz gibi ama şahsen 2k20'yi toplam 2 saat falan oynayıp kapadım. Oyuncu kontrolleri çok ham ve kontrol dışı gibi. Bazı hareketleri yapmak için oyuna gerçek hayatta ders çalışırmış gibi çalışmak lazım. Bu biraz da benim gibi gireyim de 1 2 saat kafa dağıtayım diyenler için problemli bir durum. ( ayrıca mycareer modundaki felaket senaryo ve nicknameleri saymıyorum bile oyundan soğuttular yıllardır). Aynı şey fifada da var. Bu tür spor oyunlarında gerçekçiliğe yaklaşmak yerine biraz daha 'oyun' temalı oyun yapmaları gerektiğini düşünüyorum. Bu oyunlar biraz simülasyon kategorisine giriyor bence artık.
    Bu arada ölmeden gerçekçi bi file animasyonu görebilir miyiz acaba ya. Topun potaya girme şekli hiç tatmin edici değil yıllardır. Deliksiz girdiği zaman o tatmin olma duygusu gelmiyor kesinlikle.

12. 28 Ekim 2020 14:41
  13. Green Mamba 4 Life

Green
    Konular:
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    1.635
    Ödül Puanları:
    96
    Kredi:
    265
    Kendi adıma yeni nesil grafikleri beğendim ama kendim için konuşuyorum evimde bir nesil eski Panasonic marka televizyonla 480P kalitede oynamaya devam ettiğin zaman bir anlamı olmuyor konsol için. Ve oyuncular için grafiğin bir numara önem arz etmediğini düşünüyorum.

Daha çok oyuncular kendi oyuncularını dizayn ediyorlar, oyun içi hataların olmadığı, saçma sapan oyuncu-animasyonlarının olmadığı oyun arzuluyorlar neighborhood giriyorlar. Benim gibi tamamen işin yönetim kısmında olanlar MyLeague'i daha gerçekçi görmek, daha fazla opsiyonumuzun olduğu bir mod, daha iyi bir MYGM görmek istiyor.

Bütün bunları kenara koyuyorum, oyuncuların portre resimlerini dahi güncellemek adına çaba sarf etmeyen, çaylak oyuncularının gerçek resimleriyle oyunda yer almadığı, oyuncu overallerini ayık kafayla girmeyen, fazlaca skill kartı ekleyip oyuncuları abartı hale getiren, devre arasında sürekli yanlış yazan ASİST sayısını düzeltmeye gerek dahi duymayan bir 2K20 oynadım ben... 2K21 ile ilgili fikrim yok 50 liraya falan düşmediği sürece mevcut nesilde almam.

Birde şunu anlamadım, pazarın rakipsiz sahibi iken skorboard için neden TNT - NBATV vs lisansı alınmaz? PC oyuncuları modlarla bu işi kotarıyorken biz dandiği ile yetiniyoruz. Tam anlamıyla grafik olarak gerçeğe yakın, oynanışı ile insanları yormayan ve özenilmiş kadroların olduğu bir oyun ne zaman çıkacak acaba? NBA2K14 hala öyle bir şekilde içimizde kaldı ki üstüne oyun getiremiyorlar bir türlü.

MJ-6 ve MambaOut bunu beğendi.
  14. 28 Ekim 2020 20:08
  15. SwipaTheFox #HeatLifer

SwipaTheFox
    Konular:
    52
    Beğenilen Mesajlar:
    1.492
    Ödül Puanları:
    86
    Kredi:
    39
    2K21'in grafikleri çok güzel de ee abi? Şahsen gram etkilemiyor beni grafik. Oyun böyle RDR2 gibi açık dünyalı, bol manzaralı falan olsa gayet hoş bir durum ama sen basketbol oyunusun. Sınırların var. Oynanışa ve modlar içerisinde çeşitliliğe önem vermen gerekirken gidip Zion Williamson'ın terini falan daha gerçekçi yapmak için çabalıyorsun. Bunun sebebi de rakip olacak bir alternatif basketbol oyunu olmaması.

Sayfayı Paylaş