1. Merhaba, Ziyaretçi
    HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,

Önerileriniz doğrultusunda forumda yapılan güncellemeleri görmek için lütfen

Güncellemeler

konusunu ziyaret edin!
Duyuruyu Kapat
Merhaba, Ziyaretçi

HoopsTR Twitter sayfamızı takip etmeyi unutma! @hoopstrcom
    5 Ocak 2021
  1. Crazy_Kobe Junior Yönetici

Crazy_Kobe
    Konular:
    1.789
    Beğenilen Mesajlar:
    1.814
    Ödül Puanları:
    86
    Kredi:
    5.001

NBA’de dün gece oynanan karşılaşmada Raptors, Celtics‘i konuk etti. Karşılaşmada önemli eksikleri bulunan Celtics, rakibini 126-114’lük skorla mağlup etmeyi başardı.

Bu sonuçla birlikte Celtics, derecesini 5-3’e getirirken Raptors‘ın derecesi 1-5’te kaldı.

Marcus Smart ve Jeff Teague’in forma giymediği maçta bir noktada 24 sayı kadar öne geçmeyi başaran Celtics’te Jayson Tatum, 40 sayı – 6 ribaunt – 2 asist – 2 blokluk muhteşem bir performansla karşılaşmanın yıldızı oldu.

Celtics’in çaylağı Payton Pritchard, 23 sayu – 8 asistle galibiyete çok önemli katkıda bulunurken Jaylen Brown da 19 sayı – 5 ribaunt – 3 asistle oynadı. Grant Williams mücadeleyi 14 sayı – 6 ribaunt ile tamamlarken Semi Ojeleye de 12 sayı – 8 ribaunt üretti. Rob Williams da galibiyete 11 sayı – 15 ribauntluk bir double-double’la katkı verdi.

Toronto Raptors’ta ise Fred VanVleet, 35 sayı – 8 ribaunt – 3 asistle takımının en skorer ismi oldu. Pascal Siakam 22 sayı – 6 ribaunt ile mücadele ederken Kyle Lowry de 18 sayı – 5 ribaunt – 5 asist üretti. Kenardan gelen Terrance Davis 13 sayı üretirken OG Anunoby de 10 sayıyla çift haneli skor üreten bir diğer isim oldu.

2. 5 Ocak 2021
  3. Green Mamba 4 Life

Green
    Konular:
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    1.703
    Ödül Puanları:
    96
    Kredi:
    385
    Birkaç cümle yazmak lazım Toronto ile ilgili, Nurse'ün hocalığı ile beraber elit bir savunma takımı olan Toronto, Leonard'ın olduğu bir sene hariç hücumda bocalayan ve günlük performanslara bağlı olan bir takımdı. Bu sene savunmada o dirençte kırılmış artık. Lowry'nin her zaman savunmada bir standardı vardır, FVV'de pas aralarını iyi okuyan, birebirde size hariç problem yaşamayan bir adam, OG zaten malum. Ama ben Boucher'e rağmen uzun savunmasında problem olduğunu düşünüyorum, blok kovalıyor ama garanti bir savunmacı değil. Baynes-Len falan hikaye zaten, en temel problem Siakam'ın zihinsel olarak kendini bulamaması. Aldığı ceza var, hücumda tamamen defoları ortaya çıktı, kazandıkları tek maç Siakam'ın olmadığı mücadele, bugün eksik Celtics'te Tatum'a 40 attırmak Raptors gibi savunmasından kuvvet alan bir ekibe yakışmadı.

Sayfayı Paylaş